Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.


Minulý týden jsem si trošičku hrála s vláskama... tak posílám obrázek, ať máte kapičku představu...
Šťastné a veselé!

2 Komentáře:

 1. vousáč řekl(a)...
   

  Kapičku dobrý...?

 2. Vorajda řekl(a)...
   

  Luci! Mockrat diky za pranicka, udelaly mi radost! Jsme zase zpatky, bylo to krasny, ale kratky. Myslela jsem na Tebe... Jaky byl Stedry den? (Teda spis vecer, ktery oni moc neslavi...?)Mej se, posilame neustalou vzpominku a pac a pusu! :o))
  D.

Okomentovat